Abony | Albertirsa | Cegléd | Ceglédbercel | Csemő | Jászkarajenő | Kocsér | Kőröstetétlen | Nagykőrös | Nyársapát | Tápiószőlős | Törtel | Újszilvás
CTV

Hír, program, komment

A Vác mindkét pontot elvitte Ceglédről

2015.11.24. 14:33 | Cegléd | Sport

Vasárnap telt ház mellett került megrendezésre a férfi kézilabda NB I 15. fordulójának rangadója Cegléden. A Ceglédi KK SE és a Vác a felsőházi helyezés megerősítéséért küzdött a Gál József Sportcsarnokban, melyet az MTVA élőben közvetített.

Talán a tét miatt, de a hazaiak álmosan és megilletődötten kezdtek és bizony a mindig lelkes szurkoló sereg a hetedik percben 0-5-ös állásnál már ébresztőt skandált. Ezután feltámadtak a ceglédi fiúk, kiegyenlítettek és a negyvenedik percig nem is engedték el a Vácot, akik a második félidő derekán egy 2-9-es sorozattal eldöntötték a meccset.

CEGLÉDI KK SE  - VÁCI KSE  20 - 26 (10 - 11)

CEGLÉD: ABRAMOVIC - Hódi, Lepsényi 3, Tóth N. 3, Andelic 1, Perisic, Országh 3, Cserék: Bősz (kapus), Lászlai 3, Borsos T. 3, Kun, Grbovic 1, Bíró B. 3, Megyeri, Edző: Kökény István

VÁC: VITÁRIS - Császár 5, Lendvay , Vucicevic, Pavlovics 3, Asztrashapkin 3, VASIC 6, Cserék: Tyiskov, Bartók, PÁL 7, Kökény T. 1, Munkácsi 1, Terenyi, Fekete, Edző: Zsiga Gyula

Cegléd 780 néző, vezette: Bócz, Wiedemann

Az eredmény alakulása: 7.p: 0-5, 14.p.: 5-5, 21.p.: 7-7, 27.p.: 10-10, 36.p: 11-12, 44.p.: 13-17, 51.p.: 15-20, 58.p.: 18-25

Kiállítások: 10 ill. 6 perc

Hétméteresek:1/0 ill 0/0

MESTERMÉRLEG:

Kökény István: Nagyon dekoncentráltan kezdtük a mérkőzést, amiből még fel tudtunk állni, de kritikus helyzetekben nagyon sokat hibáztunk. Ennyi hibával még megszorítani sem lehet egy csapatot…

Zsiga Gyula: A védekezésünknek és a kiváló kapus teljesítményünknek köszönhetően a támadó játékunkra a nyugodtság volt jellemző. Nagyon fontos két pontot szereztünk Cegléden.